Kust see kõik alguse sai.

Kõik algas meie esimeses õpilasfrima tunnis EBS Gümnaasiumis. Tahtsime midagi teha, mis aitaks inimest. Teadsime, et toit ei olnud see. Siis tuli Kristoferil mõttesse stressipalli tegemine, kuid teiste jaoks ei olnud see piisavalt. Sellest sai meie stressileevendus pakk.

Anni on meie rõõmusuine tegevjuht.

Annile ei paku pinget ükski väljakutse ning kõik olukorrad lahendab ta mängleva kergusega, olgu selleks siis Lottemaal jänese etendamine või traadist mantli valmistamine. Teda kohtab alati laia naeratuse ja stiilsete disainer kõrvarõngastega. Pole vast huviala, millega Anni tegelenud ei oleks, seega energiavarud on tal alati laetud.

Taavi on õpilasfirma tegus finantsjuht.

Kui on vaja abi matemaatikas või füüsikas, tuleb appi kutsuda Taavi. Teda usaldame firma rahaasjadega ning tundub, et Taavil on selleks kaasasündinud anne. Lõbus kaaslane, kel jagub jututeemasi igas valdkonnas alates astronoomiast kuni poliitikani välja. Suures rahvamassis on Taavit lihtne ära tunda,kuna tema peanupp paistab kõigist üle.

Greetel on meie heasüdamlik kommunikatsioonijuht.

Greeteli läbirääkimisoskused ei jäta külmaks ühtegi sponsorit ega tootjat. Suhtlejana on ta väga aktiivne ning kuulab ära kõik mured, mis hinge peal. Lisaks on ta väga kaalutlev enda otsuste osas ja räägib enne mõlema osapoolega, kui otsuse langetab. Greetel aga peab ennast ise reaalinimeseks ning kui liita see suurepärase suhtlemisoskusega, siis üllatus üllatus Greetel mõtiskleb õigusteaduse hariduse üle.

Kristofer on meie humoorikas müügijuht.

Kristofer on võimeline müüma eskimodele lund ja klientidele emotsioone. Meie firma hing ja süda, kes probleemidest kergesti läbi murrab. Kui oled juba korra Kristoferiga vestlema jäänud, lahkud suure tõenäosusega kotitäie elutarkuste ja meie tootega. Väitlus debattides tuleb Kristoferile alla vanduda ning enda kaotust tunnistada.

etEesti
0
    0
    Sinu Ostukorv
    Sinu ostukorv on tühi :(Tagasi Poodi